Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Agat z literką,,P"-naszyjnik srebrny

Agat z literką,,P"-naszyjnik srebrny

Autor

Aleja Srebra

      
489 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Agat z literką,,P"-naszyjnik srebrny

Warto przyglądać się kamieniom, by dostrzegać w nich to co ciekawe i piękne. W pracy nad biżuterią jest to niezwykle istotne, bo pozwala we właściwy i najlepszy sposób wyeksponować zaobserwowane walory minerałów. Dla klientki poszukującej biżuterii dla siebie może mieć znaczenie kształt kamienia, rodzaj, jego wielkość czy kolor. Agat z literką ,,P" ma wiele cech, które mogą podobać się kolekcjonerkom ręcznie robionej biżuterii, a dodatkowo posiada coś jeszcze. Jego spokojne niebieskie odcienie płynnie rozlewają się we wnętrzu tworząc od przodu literę ,,P" Urok tego niebieskiego plastra to także jego pięknie pokazana naturalna krawędź, pozostałość skorupy. Umożliwia to precyzyjnie wykonana oprawa, które bardzo mocno chwyta kamień ale nie zakrywa całej jego krawędzi. Ten niezwykły naszyjnik to najwyższa jakość ręcznej robionej biżuterii, jeśli jest w nim to czego szukasz może być Twój. Próba srebra 925, masa 31,1 wymiary 6,4 x 3,2 cm. Kamień agat, długość rzemienia na życzenie.

Twórca tej pracy jest na urlopie. Przez to ta praca zostanie wysłana z opóźnieniem. Twórca zadeklarował, że wyśle ją 29/07/2024. Jeżeli akceptujesz to opóźnienie, to zamów tą pracę.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: