Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Buźka- naszyjnik z bursztynem

Buźka- naszyjnik z bursztynem

Autor

Aleja Srebra

      
389 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Buźka- naszyjnik z bursztynem

Buźka to srebro artystyczne z bursztynem, które zadowoli najbardziej wymagające klientki. Naszyjnik wykonany jest z największą precyzją, a ciekawy bursztyn zachwyci Cię swoim wyglądem. Jego wnętrze ozdabia kilka subtelnych łusek, a na powierzchni pozostało nieduże naturalne wgłębienie. Naszyjnik Buźka to biżuteria subtelna ale jednocześnie odpowiednio trwała, bo ręcznie robione w mojej pracowni znaczy zrobione najlepiej. Buźka to doskonały wybór dla kobiet, które lubią założyć coś większego ale jednocześnie lekkiego. Ten śliczny naszyjnik z bursztynem to srebro praktyczne i wygodne w noszeniu. Zamawiając Buźkę możesz sama określić długość rzemienia, a to bardzo ważne. Marzyłaś o bursztynie? Wybierz Buźkę, by każdy dzień był radosny. Zamów najlepsze srebro z mojej pracowni. Masa 18,6 g Próba 925 Kamień Bursztyn Długość 3,2 cm (wysokość) Szerokość 4,2 cm Rozmiar Długość rzemienia na życzenie

Twórca tej pracy jest na urlopie. Przez to ta praca zostanie wysłana z opóźnieniem. Twórca zadeklarował, że wyśle ją 29/07/2024. Jeżeli akceptujesz to opóźnienie, to zamów tą pracę.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: