Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Bursztynowy znak-naszyjnik z bursztynem

Bursztynowy znak-naszyjnik z bursztynem

Autor

Aleja Srebra

      
389 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Bursztynowy znak-naszyjnik z bursztynem

Bursztynowy znak to wyjątkowy naszyjnik z bursztynem. Skromny, piękny i tajemniczy. Sporą część tej niezwykłej struktury o barwie smakowitego miodu wypełniła substancja bliżej nieokreślona. W ten sposób powstało dzieło natury, które po serii cierpliwych zabiegów obrabiająco-polerujących przekonało mnie, że zmierzam we właściwym kierunku. Minimalna ilość srebra, by nie przesłonić naturalnego piękna, czarny rzemień elegancko zakończony srebrem i bursztyn. Tylko tyle i aż tyle, a efekt uroczy i skromny zarazem. Bursztyn jest cały pięknie wypolerowany ale jego tył pozostał naturalny. Aby nic nie zabrać z uroku tej bryłki wystarczyło tam niewielkie równanie całej formy tak, by naszyjnik pięknie leżał i prezentował swoje walory jak najkorzystniej. Bursztynowy znak to biżuteria dla każdego więc jeśli chcesz mieć ten niezwykły naszyjnik nie warto zwlekać. Masa 18,1 g Próba 925 Kamień Bursztyn Długość 6 cm Szerokość 2,5 cm Rozmiar Długość rzemienia na życzenie

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: