Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Bursztynowy krawacik-subtelny wisior z bursztynem

Bursztynowy krawacik-subtelny wisior z bursztynem

Autor

Aleja Srebra

      
389 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Bursztynowy krawacik-subtelny wisior z bursztynem

Bursztynowy krawacik to znakomicie wykonany wisior z bursztynem. Dla poszukiwaczek niedużych bursztynowych klejnotów to doskonała okazja, by powiększyć swoją kolekcję. Przezroczysty jantar ma pierwotny kształt, a w jego wnętrzu można dostrzec drobinki jakiejś materii. Umieszczony w pełnej oprawie wysuwającej się z grawerowanej nasady robi naprawdę piękne wrażenie. Swoim wyglądem przypomina pąk rozwijającego się kwiatu ale wyobraźnia każdego może podpowiedzieć zupełnie inne obrazy. Nie jest duży i nie jest ciężki, a nosić go można do wszystkiego i na wszystkim. Z wisiorkiem otrzymujesz piękny rzemień, którego długość sama wybierasz. To wspaniała okazja, by kupić pięknie i świetnie zrobioną biżuterię artystyczną z bursztynem, wykorzystaj ją! Idealna rzecz na piękny prezent. Masa 13,15 g wymiary 6,7x2,2 cm. Próba 925, bursztyn. Długość rzemienia na życzenie.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: