Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Melodia- uroczy wisior z bursztynem i awenturynem

Melodia- uroczy wisior z bursztynem i awenturynem

Autor

Aleja Srebra

      
689 PLN
+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Melodia- uroczy wisior z bursztynem i awenturynem

Melodia to oryginalny wisior srebrny zrobiony tradycyjnymi technikami jubilerskimi. Oprócz prac typowo złotniczych ten piękny wisior wymagał również sporo pracy szlifierskiej. Bursztyn jest dosyć miękki ale jeśli chodzi o awenturyn to o wiele trudniejsza praca. Jest to minerał dosyć twardy i dość kruchy. Jak widać prace zakończyły się sukcesem, a zamierzony efekt został osiągnięty, Ze srebra, pięknego żółtego bursztynu i awenturynu powstał wisior jakiego nie znajdziesz w żadnym innym sklepie. Jak we wszystkich pracach, które wykonałem również i tutaj zobaczysz maksimum precyzji i pracy nad każdym szczegółem, bo ręcznie robione w mojej pracowni oznacza zrobione najlepiej. Jeśli szukasz piękna, barw i harmonii wybierz Melodię, a przekonasz się, że to prawdziwa uczta dla Twoich oczu i Twojej duszy . Ta Melodia jest dla Ciebie. Masa 23,86 g Próba 925 Kamień Bursztyn, awenturyn Długość 7 cm Szerokość 3,2 cm Rozmiar Dług.rzem. na życzenie Najlepszy na prezent .

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: