Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Bursztyn i czarne oczka-wisior srebrny z bursztyne

Bursztyn i czarne oczka-wisior srebrny z bursztyne

Autor

Aleja Srebra

      
789 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Bursztyn i czarne oczka-wisior srebrny z bursztyne

Bursztyn i czarne oczka to piękny wisior artystyczny zrobiony ręcznie. Oprócz naturalnego bursztynu są tu oczywiście również te dwa czarne oczka czyli niewielkie onyksy. W przeciwieństwie do bursztynu, którego forma to kształty nadane przez naturę, onyksy mają szlif kaboszonowy, a ich wielkości są różne. Bursztyn umieszczony w tym wisiorze ma naturalną formę i jest przezroczysty. Dzięki temu można zobaczyć jego wnętrze i to co kryje w sobie. Przytulone do niego czarne onyksy umieszczone na lekko oksydowanej powierzchni są idealnym dodatkiem do tego rodzaju bursztynu. Wisior jest dosyć duży, dlatego musisz od razu przyjąć do wiadomości, że będzie dobrze widoczny. Mimo stonowanych barw nie pozostanie niezauważony. Biżuteria, którą masz przed sobą to świetnie zrobione srebro. Jeśli szukasz piękna, a jakość ma dla Ciebie znaczenie to śmiało sięgnij po niego. Masa 23,9 g Próba 925 Kamień bursztyn, onyksy Długość 7,3 cm Szerokość 4,2 cm Długość rzemienia na życzenie

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: