Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Bursztynowy gong-elegancki wisior z bursztynem

Bursztynowy gong-elegancki wisior z bursztynem

Autor

Aleja Srebra

      
489 PLN
+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Bursztynowy gong-elegancki wisior z bursztynem

Bursztynowy gong to srebro artystyczne dla wielbicielek biżuteryjnej klasyki. W tym wspaniałym wisiorku oprawiony jest duży, przezroczysty bursztyn o barwie pysznego miodu z artystycznie zakłóconym wnętrzem. Bursztyn jest perfekcyjnie oprawiony, a ilość srebra użyta do jego zrobienia jest gwarancją trwałości tej pięknej ozdoby. Wisior posiada duże uszko, które da Ci pełną swobodę w decydowaniu o tym na czym zechcesz go zawiesić. Wraz z Bursztynowym gongiem otrzymujesz piękny czarny rzemień zakończony srebrem, którego długość sama wybierasz. Wybierz ten wspaniały wisior, niech Bursztynowy gong będzie sygnałem do zmian na lepsze. Bursztynowy gong idealnie nadaje się także na wspaniały prezent! Masa 17,2 g, średnica 5 cm, długość 6,2 cm próba srebra 925, bursztyn. Długość rzemienia na życzenie

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: