Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Pastelowy-efektowny naszyjnik robiony ręcznie

Pastelowy-efektowny naszyjnik robiony ręcznie

Autor

Aleja Srebra

      
749 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Pastelowy-efektowny naszyjnik robiony ręcznie

Pastelowy to ręcznie robiony naszyjnik ze srebra, który pięknie łączy bursztyn z fuchsytem. Ich jasne pastelowe barwy tworzą znakomity zestaw kolorystyczny. Biżuteria artystyczna w takiej formie doskonale sprawdzi się z każdym strojem. Dodana do ciemnej kreacji skutecznie ją rozjaśni, a z ubiorem w kolorach radośniejszych będzie ich fantastycznym uzupełnieniem. Pastelowy łączy także dwa różne kształty, a jego płaska forma to cecha decydująca o wygodzie noszenia i perfekcyjnej ekspozycji w każdej sytuacji. Naszyjnik jest wykonany z największą precyzją ręcznej pracy, bo ręcznie robione w mojej pracowni oznacza zrobione najlepiej. Wybierz Pastelowy i już wkrótce ciesz się jego kolorami! Masa 32,3 g Próba 925 Kamień Fuchsyt, bursztyn Długość 6,7 cm Szerokość 4,5 cm Rozmiar Długość rzemienia na życzenie

Twórca tej pracy jest na urlopie. Przez to ta praca zostanie wysłana z opóźnieniem. Twórca zadeklarował, że wyśle ją 29/07/2024. Jeżeli akceptujesz to opóźnienie, to zamów tą pracę.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: