Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Karaiby-naszyjnik z pięknym amazonitem i bursztyne

Karaiby-naszyjnik z pięknym amazonitem i bursztyne

Autor

Aleja Srebra

      
569 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Karaiby-naszyjnik z pięknym amazonitem i bursztyne

Śliczne kolory tych niezwykłych kamieni połączonych w jeden uroczy wisior, to zasługa natury. Bursztyn i amazonit o tak niezwykłej barwie, zestawione razem, budzą skojarzenia, które przywołują na myśl egzotyczne miejsca. Kolor bursztynu, to piasek rajskiej plaży, a kolor amazonitu, to barwa przepięknej turkusowej wody, gdzieś na Karaibach. Jeśli zdarza Ci się marzyć o chwilach relaksu na rajskiej plaży, wśród palm, gdzie czas płynie wolno, a wszystko wokół sprawia, że nie pragniesz powrotu do domu. Jeśli lubisz pobujać w obłokach, żeby się zwyczajnie odstresować, to koniecznie rozważ zakup naszyjnika Karaiby, bo nawet największej marzycielce łatwiej się buja w obłokach, gdy cząstkę marzeń ma już na sobie. Masa 19,7 g Próba 925 Kamień Amazonit, bursztyn Długość 7,3 cm Szerokość 2 cm Rozmiar długość rzemienia na życzenie

Twórca tej pracy jest na urlopie. Przez to ta praca zostanie wysłana z opóźnieniem. Twórca zadeklarował, że wyśle ją 29/07/2024. Jeżeli akceptujesz to opóźnienie, to zamów tą pracę.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: